Služby

pronájem optických vláken

Pronájem optických vláken Metropolitní sítě Olomouc mezi dvěma a více lokalitami dle Vašeho přání. Dohodnutá optická vlákna budou zakončená konektory v optických rozvaděčích požadovaných lokalit. Tato služba je vhodná pro zákazníky s potřebou spolehlivého spojení s vysokou dostupností mezi centrálou a pobočkami případně datovým centrem. Propojením lokalit lze dosáhnout také centralizace řízení sítě, distribuce potřebných aplikačních služeb z jednoho místa od jednoho poskytovatele a tím optimalizace nákladů.


pronájem datových okruhů

Pronájem datového okruhu Vám zajistí datové spojení mezi dvěma a více lokalitami při vysokých přenosových rychlostech. Tato služba je vhodná pro zákazníky, kteří potřebují propojit své zájmové lokality, ale nechtějí mít starosti se zajištěním a údržbou potřebné technologie k provozu. Propojením lokalit lze dosáhnout také centralizace řízení sítě, distribuce potřebných aplikačních služeb z jednoho místa od jednoho poskytovatele a tím optimalizace nákladů.


internet po optice

Služba internet po optice je připojení k internetu prostřednictvím optické páteřní sítě, která nabízí možnosti využití internetové konektivity o rychlostech mnohem vyšších, než ostatní technologie (Wifi, ADSL apod.). Díky spolehlivosti optické technologie zajišťuje bezporuchový přístup k internetu a všem dalším důležitým službám potřebným pro Váš business.


Helpdesk: +420 587 438 250

Mám zájem o zpracování nabídky

Služby


Lokalita

Kontaktní informace
Metropolitní sít Olomouc Metropolitní síť Olomouc s.r.o.
Březinova 136/7
772 00 Olomouc, Česká republika
telefon: +420 585 226 185
fax: +420 585 230 206
e-mail: dekujemezamail@msoc.cz

Powered by DATACENTRUM MORAVIA

© MERIT GROUP a.s., Realizace ESMEDIA a.s.