O nás

Společnost Metropolitní síť Olomouc s.r.o. je jediným ryze regionálním poskytovatelem služeb pronájmu optických vláken na páteřních trasách v Olomouci. Společnost disponuje 13.000 m optických kabelů a 900.000 m optických vláken. Dalších 7.000 m optických kabelů je ve výstavbě.
Při vybudování i dalším rozšiřování metropolitní sítě jsou instalovány technologie předních světových výrobců, mezi které patří například společnosti Draka Comteq, Samsung, Cisco Systems, Siemon, Sumitomo Electric.

Filozofií činnosti společnosti je specializace na poskytování služeb zákazníkům s potřebou propojení jejich strategických komunikačních uzlů v Olomouci. Současně však také poskytuje služby distribuované prostřednictvím optických vláken.

Všichni klienti společnosti si mohou vybrat optimální variantu z nabízených služeb pronájmu optických vláken, pronájmu datových okruhů, internetu a služeb Datacentra Moravia nebo jakoukoliv jejich kombinaci. Typickou kombinací je využití služeb Datacentra Moravia s pronájmem optických vláken.

Metropolitní síť Olomouc s.r.o. je od roku 2010 dceřinou společností společnosti MERIT GROUP a.s., která tímto strategickým krokem dokončila jeden z rozpracovaných projektů navazujících na zvýšení efektivity a dostupnosti služeb Datacentra Moravia a výrazně tak posílila jeho postavení v regionu.

Helpdesk: +420 587 438 250

Mám zájem o zpracování nabídky

Služby


Lokalita

Kontaktní informace
Metropolitní sít Olomouc Metropolitní síť Olomouc s.r.o.
Březinova 136/7
772 00 Olomouc, Česká republika
telefon: +420 585 226 185
fax: +420 585 230 206
e-mail: dekujemezamail@msoc.cz

Powered by DATACENTRUM MORAVIA

© MERIT GROUP a.s., Realizace ESMEDIA a.s.